Organizatorzy

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO działające w Katedrze Informatyki i Automatyki, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
Sponsorzy

Sponsorzy Złoci


„Naszym celem jest sprawić, aby polska myśl inżynierska i menedżerska była szanowana w Europie i na świecie. Dlatego od 1987 roku dostarczamy nowoczesne technologie z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej i robotyki oraz wiedzę biznesową i techniczną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych.”


Gaweł Zakład Produkcji Śrub to innowacyjna, polska firma, założona w 1983 roku przez Wiesława Gawła. Jako rodzinna firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów. Kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych takich jak: wkręty do drewna, metalu, tworzywa.

Sponsorzy Srebrni


"Nasza historia rozpoczęła się w 1976 roku poprzez utworzenie ZWSE Rzeszów jako jednostki Zakładów Energetycznych Okręgu Wschodniego. Projektujemy, budujemy i modernizujemy linie przesyłowe i stacje elektroenergetyczne najwyższych napięć. Z powodzeniem wykonujemy najbardziej wymagające projekty dla operatorów sieci przesyłowych i dystrybucyjnych."


Balluff jest średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem, prowadzonym od czterech pokoleń, założonym w Neuhausen pod Stuttgartem w 1921 roku. Firma rozwinęła się do poziomu otwartego na świat, globalnego gracza z wiodącą pozycją na rynku. Balluff jest przedsiębiorstwem z tradycjami i wieloletnimi związkami z klientami – będąc równocześnie ważnym partnerem w zakresie innowacyjności i rozwoju swoich klientów.

Sponsorzy Brązowi


„Jako partner renomowanych marek spełniamy życzenia najbardziej wymagających klientów z sektorów motoryzacji i elektroniki komunikacyjnej, oferując im tworzone ma miarę produkty i rozwiązania systemowe. Cały proces ich powstawania leży wyłącznie w naszych rękach. Nasza definicja skuteczności jest sumą elastyczności, kompleksowej wiedzy, krótkich czasów reakcji i wiążących rezultatów.”


MASTERS jest firmą elektroniczną specjalizującą się w usługach dotyczących: projektowania urządzeń elektronicznych, logistyki komponentów elektronicznych, doradztwie technicznym i usługach produkcji. Jednym z obszarów naszej działalności są usługi montażu elektronicznego na zlecenie (C.E.M). Naszym atutem jest specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie stosowanych rozwiązań.

Sponsorzy

Partnerzy

Patroni medialni

Organizatorzy


Sponsorzy Złoci
Sponsorzy Srebrni
Sponsorzy Brązowi
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni

Tytuł najlepiej zorganizowanych
zawodów w Polsce wg czytelników:

-->